Благодійний Фонд Синій Птах продовжує здійснювати свою благородну місію та допомагати нашим героям – Збройним Силам України, які щодня ризикують своїм життям захищаючи нашу країну від агресора. У 20-й день листопада 2022 року, відбулося урочисте передавання корисних речей, які стануть у пригоді в польових умовах.

Серед наданих предметів – генератори, які є важливими для забезпечення комфортних умов нашим захисникам. Генератори забезпечують надійне живлення електричних приладів, що є важливим у польових умовах, де електрика може бути недоступною. 

whatsapp image 2023 02 16 at 09.19.11
whatsapp image 2023 02 16 at 09.19.10 5

Хочемо поділитися нашими щирими враженнями від отриманої допомоги від Благодійного фонду Синій Птах. Ці генератори без перебільшення є дуже корисними для нас, вони дозволяють бійцям знаходитися в комфортних умовах на передовій. Ми безмежно вдячні нашим благодійникам за їхню підтримку та пам’ять про нас, захисників України. Це надзвичайно важливо для нас, що відчуваємо підтримку нашої країни та народу, тому що це дає нам силу та мотивацію. Разом ми здатні на більше!” – поділився враженнями командир батальйону, який отримав гуманітарну допомогу.