Допомога дітям

Діти — наше майбутнє, і те, як ми дбаємо про них сьогодні, закладає фундамент нових сімей, майбутнє районів, міст, країн. У світі так багато дітей, які потребують серйозного лікування і кожного дня з недитячою витримкою відстоюють своє право на життя, які залишилися без батьківського піклування і змушені вчитися жити по-дорослому з юних років.pomoshh detyam syrotam 13

Діти — найбільш вразливі та беззахисні істоти на планеті, і ми прекрасно розуміємо, що їх потрібно всіляко захищати від несприятливих умов і страждань. Тому ми взяли на себе роль моста, що з’єднує тих, хто хоче допомогти, з тими, хто потребує психологічної, соціальної чи матеріальної підтримки.

Ми допомагаємо:

  • Дитячим будинкам, спеціалізованим школам-інтернатам, патронатним сім’ям, реабілітаційним центрам.
  • Дітям-сиротам і тим, хто потребує складного/тривалого/дорогого лікування.
  • Малозабезпеченим, багатодітним сім’ям.

Не нам розповідати, наскільки дорогими можуть бути операції, та життєво необхідні медикаменти або скільки малюків потребують захисту дорослих. Для однієї людини або сім’ї ці суми і розв’язання проблем можуть виявитися недосяжними. Але якщо кожен внесе свою посильну лепту до загальної скарбнички, вихід знайдеться навіть з найскладніших ситуацій!

Потребуєте допомоги — не залишайтеся з проблемою сам на сам! Ми завжди готові відгукнутися і надати підтримку в непрості життєві хвилини. Отримати допомогу.

Якщо ви небайдужі до чужої біди і бажаєте підтримати місію фонду — приєднуйтеся до команди благодійників «Синій птах»! Підтримати фонд.