Допомога дітям українських воїнів

За час бойових дій на сході країни та Революції Гідності в українських сім’ях додалося сумних і трагічних історій, що крають серце. За статистикою, тільки за перші три роки війни майже 1500 дітей були позбавлені батьківської любові й піклування, ще більше матерів не дочекалися повернення своїх синів живими і здоровими… detyam voenno sluzhashhyh 1

Саме військові бережуть наш спокій, наш мирний побут, можливість жити у вільній і цивілізованій країні. Їхня самовіддана служба — наша віра у світле майбутнє в сильній і незалежній Україні. Наш обов’язок і плата за жертви українських воїнів — відповісти нашим захисникам і їхнім сім’ям належною увагою і турботою. В першу чергу родинам тих, хто віддав здоров’я і життя за наш мир.

Благодійний фонд «Синій птах» надає допомогу сім’ям воїнів АТО, які втратили годувальника через військові дії на сході України або під час Революції Гідності. Це багатодітні сім’ї, сім’ї з неповнолітніми дітьми та дітьми-інвалідами, а також батьки-інваліди, що втратили єдиного годувальника. Ми робимо все можливе, щоб близькі загиблих героїв отримали гідну підтримку до того моменту, поки держава зможе підтримувати ці сім’ї самостійно на необхідному рівні.

Людська допомога особливо важлива і цінна у важкі часи випробувань. У такі непрості періоди кращий спосіб підтримати і захистити один одного — стати провідником добра і показати на власному прикладі, справою, що таке милосердя і чуйність до чужої біди. Якщо ця ідея відгукується у вашому серці — долучайтеся до нашої місії!

Не залишайтеся з проблемою сам на сам і не будьте байдужими, якщо знаєте, хто вкрай потребує допомоги, — ми завжди готові відгукнутися і підставити плече. Напишіть нам! Отримати допомогу.

Якщо бажаєте надати допомогу сім’ям українських воїнів, що опинилися в скрутній ситуації, — приєднуйтеся до команди благодійників «Синій птах»! Підтримати фонд.