Стала система охорони здоров’я

Команда Фонду «Синій птах» одним із своїх пріоритетів визначає сприяння створенню сталої системи охорони здоров’я. Такої, яка не завдає шкоди ані пацієнтам, ані нашій планеті; яка діє як каталізатор, надихаючи суспільство на дії із захисту здоров’я людини та навколишнього середовища; яка стимулює зміни у спільнотах, щоб люди могли жити більш здоровим життям на більш здоровій планеті.

shutterstock 1898297899Потенціал трансформації э величезним. Сьогодні наша система охорони здоров’я по мірі старіння населення та посилення наслідків зміни клімату та пандемій зазнає все більшого навантаження. У цьому контексті ми говоримо, що можна забезпечити високу якість обслуговування, стійку з екологічної та фінансової точок зору. Ми шукаємо шляхи, як можна трансформувати систему охорони здоров’я та захистити людей і нашу планету.

Сектор охорони здоров’я відіграє унікальну роль не лише з огляду на його розмір і вплив на навколишнє середовище, але також завдяки його ролі і становищу у суспільстві. Медичним працівникам довіряють, їх поважають, до них дослухаються. Вони ідеально підходять для того, щоб надихати та вимагати змін.

Сьогодення несе реальні можливості для сектору охорони здоров’я. Останнім часом– під час пандемії та екологічних криз – ми бачили, як швидко системи охорони здоров’я можуть адаптуватися та реагувати на невідкладні загрози, але ми також спостерігали їхню крихкість.

Команда Фонду «Синій птах» впевнена, що настав час переосмислити підхід до охорони здоров’я. Настав час для цієї системи стати маяком змін, вказуючи шлях для інших секторів. Настав час прийняти нові ідеї, які допоможуть покращити догляд за пацієнтами сталим та економічним способом. Настав час трансформувати охорону здоров’я та назавжди захистити пацієнтів та нашу планету.