Психіатрична та психологічна допомога

Як жити, якщо зовсім немає сил вибратися з-під хвилі проблем? Що робити, якщо немає бажання і можливості заручитися підтримкою і допомогою близьких у важкі хвилини? Де знайти сили, щоб остаточно не опустити руки і вийти з лабіринту безнадії?

Життя не завжди в’ється білою стрічкою і непрості питання можуть турбувати кожну людину незалежно від професії, сімейного статусу, фінансового стану або місця проживання. Будь-хто може поранитися об шипи нерозуміння та агресії, страждати від наслідків фізичного і психологічного насильства, опинитися в життєвому тупику віч-на-віч зі своєю проблемою. Перший крок для пошуку виходу зі складної та безнадійної ситуації — не замикатися в собі, відкинути страхи й вагання, дати собі шанс і звернутися по кваліфіковану допомогу туди, де в ній точно не відмовлять.

nfnfЯкщо ви потрапили в складну життєву ситуацію і потребуєте підтримки, не залишайтеся з проблемою сам на сам — ми завжди готові відгукнутися і підставити плече в непрості хвилини. Отримати допомогу.

Хочете підтримати місію фонду і допомогти тим, хто потребує психологічної або психіатричної допомоги, — приєднуйтеся до команди благодійників «Синій птах». Підтримати фонд.