Допомога патронатним сім’ям

patronazhnыe semy 6Допомогти дитині, родина якої проходить через складний життєвий період і яка раптово опинилася без батьківського піклування, — справа дуже важлива, але разом з тим вкрай відповідальна і непроста. Обмежені строгими вимогами і заряджені бажанням допомогти своїм підопічним, патронатні батьки можуть самі стикнутися з необхідністю отримувати допомогу. Вона може бути різною і актуальною в будь-який момент — від появи дитини в тимчасовій родині до її усиновлення або повернення в рідну сім’ю: консультативна, соціальна, медична, педагогічна, юридична, матеріальна. У державі працюють програми допомоги патронатним сім’ям, але, на жаль, їх не завжди вистачає патронатним вихователям та їхнім вихованцям.

Ми віримо, що будь-яку непросту ситуацію легше долати разом, тому приходимо на допомогу всім, хто опинився на гострому життєвому повороті, та надаємо всебічну підтримку тим, хто не байдужий до чужого горя, особливо дитячого. До якої б із груп ви не належали, ви завжди можете залишити нам заявку. 

Не залишайтеся з проблемою сам на сам і не будьте байдужими, якщо знаєте, хто вкрай потребує допомоги в скрутній ситуації, — ми завжди готові відгукнутися і підставити плече. Напишіть нам! Отримати допомогу.

Хочете підтримати місію фонду і надати допомогу сім’ям, що займаються патронатним опікунством, — приєднуйтеся до команди благодійників «Синій птах»! Підтримати фонд.