Умови використання Сайту

На цій сторінці описані умови, які регулюють використання веб-сайту bluebird.com.ua (далі — «Сайт»), що належить Благодійній Організації “Благодійний Фонд “Синій Птах” (далі — «Ми», «Фонд»).

Якщо Ви вирішили користуватися Сайтом, Ви даєте згоду на дотримання всіх положень, викладених у цих Умовах використання Сайту (далі — «Умови»). Ці Умови є юридично обов’язковою угодою між Користувачем і Фондом, предметом якої є надання Користувачеві доступу до Сайту і використання його сервісів.

Ви зобов’язані ознайомлюватися з цими Умовами перед кожним користуванням Сайтом. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змін, це означає Вашу згоду на дотримання Умов з усіма їх змінами.

ТЕРМІНОЛОГІЯ

1.1. У цих Умовах, якщо зміст не вимагає іншого, наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:

Сайт – веб-сайт bluebird.com.ua, на якому Фонд розміщує інформацію про свою діяльність а також надає можливість долучитися до благодійних ініціатив.

Користувач, Ви– особа, яка використовує Сайт.

Політика конфіденційності – невід’ємна частина Угоди між Фондом та Користувачем щодо використання Сайту. Політика роз’яснює, яким чином і з якою метою Фонд використовує Ваші персональні дані, отриманні ним у зв’язку із користуванням Сайтом.

КОНТЕНТ САЙТУ

2.1. Матеріали, опубліковані на Сайті, призначені для Вашого особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на Сайті, включаючи, але не обмежуючись: новинами, фотографіями, зображеннями, ілюстраціями, аудіо-та відео матеріалами (далі — «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем Фонду або сторони, яка є постачальником контенту. Ви повинні дотримуватися всіх додаткових застережень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці Сайту.

2.2. Зміст Сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права. Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених в пункті 2.4 цих Умов), створювати нові твори, поширювати, виконувати, або яким-небудь чином використовувати зміст Сайту (включаючи програмне забезпечення) в цілому або частково.

2.3. Ніщо, зазначене в цих Умовах, не може тлумачитися, як надання опосередковано, за замовчуванням або іншим шляхом будь-якої ліцензії або права на використання найменування, інтелектуальної власності, прав на дизайн або авторських прав Фонду або третіх осіб.

2.4. Ви можете завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти та елементи, що відображаються на Сайті, тільки для особистого використання, або згідно цілей Фонду, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. Копіювання чи зберігання будь-якого контенту для відмінних від особистого використання цілей без попередньої письмової згоди Фонду суворо забороняється.

2.5. Інтернет-виданням, мобільним додаткам, ЗМІ дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови відкритого гіперпосилання на Сайт. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, публікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».

ЗАЯВИ ТА ГАРАНТІЇ

3.1. Матеріали Сайту поширюються «як є», без будь-яких гарантій, включаючи гарантії на право власності або придатності для конкретних цілей. Цим Ви визнаєте, що користуєтеся Сайтом на свій страх і ризик.

ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

4.1 Фонд зобов’язується:

 • дотримуватися Статуту Фонду;
 • дотримуватися вимог чинного законодавства України;
 • збирати тільки достатню та необхідну кількість інформації від Користувача та зберігати її.

4.2 Фонд має право:

 • заборонити доступ до Сайту Користувачу у разі виявленні або виникнення підозри на вчинення ним незаконних дій або порушення цих Умов.

4.3 Користувач зобов’язується:

 • ставитись з повагою та не перешкоджати діяльності Фонду;
 • не копіювати (парсити або іншим чином відтворювати) інформацію, із залученням автоматизованих систем, що розміщена на сайті Фонду без окремого письмового дозволу;
 • не намагатися шляхом DoS/DDoS атак, чи будь-яким іншим шляхом порушити працездатність Сайту та/чи його нормальне функціонування;
 • не подавати скарг, щодо інформації, яка розміщена на Сайті крім випадків прямо передбачених Законом;
 • виконувати інші законні вимоги Фонду, необхідні для належного виконання обов’язків.

4.4 Користувач має право:

 • робити запити, пожертви і звернення до Фонду;
 • використовувати інформацію розміщену на Сайті виключно у цілях, що не протирічать цілям та меті Фонду та законодавству України;
 • отримувати додаткову інформацію та додаткові матеріали про діяльність, що провадиться Фондом.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

5.1 Фонд не несе відповідальність за всю та будь-яку інформацію розміщену на Сайті. Фонд повідомляє, а Користувач погоджується, що вся інформація розміщена на Сайті має виключно інформаційний характер.

5.2. Фонд не несе відповідальності за актуальність розміщеної інформації та її відповідність законодавству.

5.3. Фонд не може залучатись як сторона, третя особа чи інший учасник судового провадження на підставі будь-яких спорів, що виникли чи можуть виникнути у зв’язку з використанням Користувачами Сайту.

5.4. Фонд не несе відповідальності, за будь-які збитки та/або упущену вигоду Користувача, які виникли внаслідок використання інформації розміщеній на Сайті.

УМОВИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

6.1 Умови конфіденційності визначені ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, що є невід’ємною частиною Умов і доступна за посиланням https://bluebird.com.ua/privacy-policy-2020/

ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1. Ці Умови застосовуються відповідно до законодавства України. Будь-які спори щодо реалізації цих Умов будуть вирішуватися відповідним судом, в порядку, визначеному чинними законодавством України.

7.2. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів Сайту.

7.3. Матеріали можуть містити посилання, пов’язані з іншими World Wide Web Інтернет-сайтами, ресурсами та рекламодавцями. Оскільки Ми не несемо відповідальності за доступність цих зовнішніх ресурсів або їх зміст, Ви повинні направляти будь-яке занепокоєння щодо будь-якого зовнішнього посилання адміністратору такого веб-сайту.

ЯК З НАМИ ЗВ’ЯЗАТИСЬ

Якщо Ви бажаєте направити Фонду запит або клопотання стосовно сайту або діяльності Фонду, будь ласка, зв’яжіться з нами:

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “СИНІЙ ПТАХ”

Україна, 03127, місто Київ, пр.Голосіївський, будинок 132, приміщення №19

Телефон: 0503321523        

Адреса електронної пошти: [email protected]