Допомога дітям, позбавленим батьківського піклування

Іноді життя вчить жити «по-дорослому» через непрості уроки і з юних років: справлятися з жорстокістю та безвідповідальністю батьків, бути опорою самому собі, долати будь-які труднощі самотужки, не сподіватися сліпо на допомогу і підтримку, тому що їх може не бути. Шлях дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейного тепла і любові, не назвеш простим і безхмарним. На ньому може бути багато складних, а часом і небезпечних поворотів, на кожному з яких вкрай важлива підтримка: як психологічна, так і матеріальна. Важливе і надійне дружнє плече, яке завжди вислухає, зрозуміє і мудро направить у безпечному напрямку.spyhologycheskaya pomoshh 12

У кожного з цих дітей унікальна історія, часто трагічна, свій характер, свої травми і таланти, але всіх об’єднує єдине прагнення, нехай і не завжди помітне з першого погляду, — бажання опинитися в безпеці, під опікою люблячих сердець і дбайливих рук, вирватися з темного виру проблем і жити щасливо. А ще — знати, що у світі є добро і небайдужі до чужого горя люди. Такі справді є. Можливо, ви з їх числа, а ми віримо, що будь-яке праве діло краще вирішувати спільно. Разом ми зможемо більше!

Допомагаючи навіть одній дитині, що залишилася без батьківського піклування, ми не змінимо ритм життя великого світу, але точно змінимо світ цієї маленької людини, перед якою лежить усе життя. Якщо ви потребуєте допомоги в межах проєкту чи маєте можливість і бажання допомогти — залиште нам повідомлення.

Не залишайтеся з проблемою сам на сам і не будьте байдужими, якщо знаєте, хто гостро потребує допомоги в скрутній ситуації, — ми завжди готові відгукнутися і підставити плече в непрості життєві хвилини. Отримати допомогу.

Хочете підтримати місію фонду — приєднуйтеся до команди благодійників «Синій птах»! Підтримати фонд.