pomoshh detyam syrotam 10

 

 

Візія – усі мешканці України, незалежно від соціального, майнового статусу, та приналежності до певних груп, матимуть рівний та своєчасний доступ до здорової їжи, чистого повітря, медичної допомоги, лікарських засобів, психологічної підтримки, комфортного соціального оточення – всього того що складає умови гідного життя людини.

 

 

 

photo 2021 10 26 03 17 12

 

 

Місія – втілення абстрактних ідей гуманізму в конкретні добрі справи, що покращують життя як окремих соціальних груп, так і країни взагалі. Ми знаходимо шляхи та ресурси для покращення якості життя соціально вразливих верств населення, навчання та підвищення мотивації працівників соціальних установ в Україні. Наш Фонд створює та впроваджує програми систематичної допомоги в роботі установ і організацій, що опікуються хронічно хворими, людьми з обмеженною дієздатністю, людьми тимчасово позбавленними вільного доступу до громадських закладів і програм лікування.

 

patronazhnыe semy 5

 

 

Цінності – наша основна цінність – це абсолютна повага до людини. Незалежно від віку, статі, кольору шкіри, політичних чи релігійних переконань. Крім того нас об’єднує бажання допомогти, чесність, порядність, відкритість та прозорість. Ми переконані у тому, що зазначені чесноти дозволять нам запалити свічку надії у серцях тих, хто потребує нашої допомоги, і повести за собою тих, хто здатний таку допомогу надати.