Допомога вразливим верствам населення

За офіційною статистикою, в другому півріччі 2020 року рівень бідності в Україні склав 42,4%. До цієї категорії потрапили українці, які не можуть собі дозволити витрачати на життя більше чинного прожиткового мінімуму. Найбільш уразливі верстви населення, які частіше за інших стикаються з проблемою бідності, — це самотні незайняті пенсіонери і люди старші 75 років, багатодітні сім’ї, діти і підлітки без батьківського піклування, особи з обмеженими фізичними можливостями.

Якісне харчування, гідне медичне обслуговування і лікування за необхідності, можливість платити за комунальними рахунками і здобути освіту — базові речі, яких потребує кожен. Але не кожному вони доступні. В Україні на офіційному рівні працюють закони з надання соціальних гарантій для певних категорій осіб, проте, на жаль,  допомоги вистачає не завжди і не всім.

helping your loved one with depression e1542393948889

Ми віримо, що з будь-якою проблемою можна впоратися, якщо підійти до її вирішення спільно. Якою б непростою не була ситуація, вчасно простягнута рука допомоги допомагає встати на ноги і, можливо, одного разу підставити плече підтримки іншому, хто опинився у важкому життєвому положенні. Ми віримо в силу добра і допомагаємо всім, хто опинився без захисту рідних, держави і не може подолати проблеми наодинці. До якої б із груп ви не відносилися — наші двері завжди відчинені.

 

Якщо ви потребуєте допомоги, не залишайтеся з проблемою сам на сам — ми завжди готові відгукнутися. Напишіть нам! Отримати допомогу.

Якщо ви небайдужі до чужого горя і бажаєте надати допомогу тим, хто опинився в скрутній ситуації, — приєднуйтеся до команди благодійників. Підтримати фонд.