У липні 2022 року населенню м. Чернігів та Чернігівській області, яке знаходилося під окупацією, надійшла чергова партія гуманітарного вантажу. Переважно це були товари для сімей з маленькими дітьми та людей похилого віку. Як завжди, Синій птах передав продукти харчування, одяг, іграшки, інструменти. Крім того мешканцям Чернігівщини передали газові балончики та газові горілки. 

Матері, які отримали допомогу, вирішили поділитися своїми враженнями: “Неймовірно! Ми втратили дім, речі, все, що нагадувало наше нормальне життя. Все, з чим ми залишилися, було лише одне дитяче ліжечко. Але зараз ми маємо майже все, що потрібно для нашої родини – газовий пальник, новий одяг та їжу на кілька тижнів вперед. Ми вдячні за цю допомогу!”, – коментує одна з матерей Надія В.

Крім того Благодійному фонду вдалося порадувати маленьких українців і подарувати дітям та дорослим велосипеди. “Я боялась, що ми залишимось без нічого, але зараз у мене є велосипед, з яким я можу відвідувати моїх батьків, які живуть за містом!“, – зазначає Оксана Б. 

screenshot 7
screenshot 8

Війна і так забирає щасливе дитинство, тому Синій птах використав першу ж можливість передати дітям те, що виходить за межі першої необхідності, але дарує їм радість і відчуття щастя.

306589292 6117855228228893 5964892996850023862 n

Восьмилітня Аня К. із сяючими очима розповідає: “мій велосипед довелося викинути після того, як наш будинок згорів. Це була моя мрія мати новий, але я розуміла, що батьки зараз не можуть собі це дозволити, бо зараз треба відбудобувати хату. Моя мрія здійснилася”.

Усе буде добро!