Ганна Буяджи

anna vladymyrovna scaled 1

Засновник, Президент Фонду

Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, адвокат, письменниця, автор дитячих книжок

Освіта

Доктор юридичних наук, Київський національний університет імені Т. Шевченка

Магістр права, Київський національний університет імені Т. Шевченка

Магістр державного управління, Національна академія державного управління при Президентові України.

Знання мов

Українська, російська, англійська

Контакти

З 2014 по 2020 роки Ганна обіймала високі посади у сфері державного управління, серед яких: посада заступника Міністра юстиції України-керівника апарату, голови Державної реєстраційної служби України, Міністра Кабінету Міністрів України та Державного секретаря Міністерства юстиції України.

Під час роботи у Міністерстві юстиції України Ганна деякий час курувала роботу Державної пенітенціарної служби України, брала участь у її реформуванні, а також була відповідальна за закупівлю матеріально-технічних засобів та ліків для засуджених та підсудних, що перебували в СІЗО. Активно співпрацювала з офісом Урядового уповноваженого у справах Європейського Суду з прав людини в частині інформування засуджених про можливість звернення до ЄСПЛ у разі порушення стосовно них державою України Конвенції про права людини.

Ганна Буяджи є співавтором низки законопроектів та інших нормативно-правових актів, а також автором низки статей з цивільного і міжнародного приватного права та монографій на тему: «Довірчі правовідносини з іноземним елементом» (2012) та «Траст: історія, сьогодення, перспективи» (2018); «Банківські гарантії» (2014).

Крім того, Ганна є автором дитячих казок, зокрема: «Маленький Мук», «Новорічні пригоди Морозенка», «Микитась Боровичок», «Таємний орден Великого Ската». Ганна постійно організовує благодійні заходи, спрямовані на передачу книжок дітям-сиротам, малозабезпеченим сім’ям та бібліотекам.