Благодійний фонд “Синій Птах” із великим задоволенням повідомляє про передачу допомоги, яка була надана для мешканців Чернігова та Чернігівської області у серпні 2022 року. 

Населенню було передано гуманітарну допомогу, яка включала дитяче харчування, велосипеди для дорослих, гігієнічні засоби, асортимент одяг, іграшки, солодощі тощо. Ця допомога не лише вирішила проблеми з продуктами харчування та гігієною, але також забезпечила дітей та дорослих товарами, які полегшують життя.

whatsapp image 2023 02 16 at 09.19.09 6
whatsapp image 2023 02 16 at 09.19.09

Із задоволенням цитуємо людей, які виявили бажання поділитися своїми враженнями: “Я вдячний за цю допомогу, особливо за велосипед. Це дозволить мені відвідувати своїх близьких, без допомоги інших. Дякую вам від усього серця”,Олександр, 55 років.

“Мені дуже допомогли ці консерви та гігієнічні засоби. Мені важко було купувати їх самостійно, але зараз у мене є все, що потрібно, дякую вам”,Марія, 72 роки.

“Моя дитина дуже вдячна за ці іграшки. Вона відпочиває і відчуває себе щасливою, бо знову має чим гратися,”Олена, мати 3-річної Софійки.