Перникоза Галина Андріївна

photo 2023 03 04 08 12 45

Координатор проектів

Освіта

Магістр державної служби зі спеціалізацією : «Державне управління у сфері національної безпеки», Національна Академія державного управління при Президентові України; Херсонський державний аграрний університет, спеціальність – водні біоресурси; Київський педагогічний коледж; спеціальність – дошкільне виховання.

Знання мов

Українська, російська, німецька

Контакти

Галина Перникоза – волонтер, професіонал у галузі екології та державного управління. Вона має магістерську освіту з державної служби та водних біоресурсів, а також диплом спеціаліста з дошкільної освіти. Галина успішно пройшла курси навчання та семінари з інструментально-лабораторного контролю забруднюючих речовин, що робить її експертом у сфері охорони довкілля.

Галина Перникоза має багаторічний досвід роботи в галузі охорони природи та екології, а також займається екологічним контролем за використанням та охороною природних ресурсів, проводить екологічну експертизу та визначення ступеня екологічного ризику.

Галина брала безпосередню участь у розробці законодавчої бази для розробки механізмів Кіотського протоколу. Вона також проводить експертизу проектів в різних галузях виробництва, володіє технологіями вирощування риб та відтворення водних біоресурсів.

З моменту початку повномасштабної війни в Україні активно займається волонтерською діяльністю, ефективно взаємодіє із донорськими організаціями щодо отримання благодійної допомоги для людей, які постраждали від агресії.

Вільно володіє українською та російською мовами, а також читає та розмовляє німецькою. Заслужено отримала нагороди за свою плідну та професійну роботу в галузі охорони навколишнього середовища та збереження природи.