Благодійний фонд «Синій птах» не лише допомагає безпосередньо тим, хто опинився в біді, але й по можливості підтримує тих підприємців, які підставили своє плече переселенцям, що залишилися без даху над головою.

Так, Готель «Центральний» у Кривому Розі Дніпропетровської області прийняв близько 150 сімей біженців з Донецької, Луганської, Запорізької областей. Уже декілька місяців вони постійно проживають та харчуються в готелі. Крім того, у цьому готелі тимчасово зупиняються військові, які прямують на ротацію, а також окремі переселенці та біженці, що тікають від бойових дій.

Звісно, волонтери та небайдужі допомагають, але основний тягар лягає, звичайно на господарів. Такий вчинок власників гідний вдячності та підтримки, тому за першої ж можливості Благодійний фонд «Синій птах» у серпні 2022 року забезпечив продуктами харчування переселенців.

Зазначені продукти були передані Фонду через наших постійних партнерів Ротарі клуб Київ-Софія від Британського благодійного фонду We Help Ukraine.

Кожна родина, яка тікала від війни, має свою історію, історія волонтерів та меценатів, які переймаються долею інших людей, також гідні уваги. Ми віримо, що історія готелю та його власників буде щасливою, а їх добра справа не залишиться непоміченою у серцях людей.